Proizvodimo sezonsko i raznovrsno povrće.
Osim klica i mikrozelenja, tokom godine proizvodimo raznoliko obično i neobično povrće. Uzgoj nam većinom diktiraju vremenske prilike i godišnja doba.
Tokom zime ne raste ništa. Biljke koje smo posadili ili posijali na jesen samo preživljavaju hladne dane s dugim noćima. Zato tada ni ne prodajemo na Dolcu, jednostavno nemamo što nabrati na vrtu.
S proljećem i dužim i toplijim danima kreće sezona koja traje do kasne jeseni. Obično ju započinjemo s lisnatim malim biljkama: mikrozelenjem koje brzo naraste čim primi malo sunca, mladim salatama poput rikule, mizune, brokule, cikle i muštarde. Uz to najčešće još imamo i raznih vrsta kristal salate i blitve koje smo krenuli proizvoditi još na jesen. I sve te biljke najčešće imamo do kasne jeseni jer ih redovito sijemo i sadimo. Matovilac, rudarska salata i potočarka isto uspijevaju već u rano projeće. Nekoliko tjedana nakon što smo krenuli s prodajom na Dolcu, najčešće oko Uskrsa, na našoj klupi već imamo i mlade mrkve u ljubičastoj, narančastoj ili bijeloj boji, korabice, luka i rotkvice, mlad list cikle, cikoriju i špinat i možda još nešto novo i zanimljivo.
Biljke kratkog dana poput potočarke, rudarske salate i matovilca s toplim dugim danima ljeta krenu u cvijet i ne možemo ih više brati. Ali zato je ljeto doba osvježavajućeg povrća. Tada imamo krastavce, paradajze u raznim bojama i veličinama, zelene, žute ili ljubičaste paprike, tikvice i patlidžane u bojama. Osim toga imamo i raštike bilo frčkave ili glatke i lisnatog kelja koje tek u kasnu jesen obiremo do kraja. U kasno ljeto krenemo brati radiče, daikon i poriluk.
Proizvodnju i prodaju planiramo tako da do kraja godine kad kreće zima oberemo sve što je dovoljno veliko za branje, kako bi u proljeće krenuli sve od početka.